------- Festyn w Warszawie ------- Wystawa Stół Darów Ziemi w Warszawie ------- Zapraszamy do obejrzenia filmów reklamowych naszego Stowarzyszenia pod linkiem Spoty reklamowe

Co w Tyglu słychać?

  Wspólnie z Fundacją Pałac w Korczewie z myślą o popularyzacji dziedzictwa obszaru działania LGD "Tygiel Doliny Bugu" (gmin powiatu siemiatyckiego w województwie podlaskim oraz gmin leżących po przeciwległej stronie rzeki Bug w województwie mazowieckim) organizujemy wystawę zdjęć z konkursu zorganizowanego przez nas na przełomie 2007/2008r. W sali na pierwszym piętrze Pałacu w Korczewie zostaną zaprezentowane zdjęcia z podziałem na tematykę:

I. Przyroda,
II. Architektura,
III. Ludzie, kultura i obyczaje oraz zdjęcia nagrodzone.

  Dużą atrakcją wystawy będą "artystyczne" prace wykonane dla nas przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, przedstawiające min. zanikającą architekturę wiejską.

  Zapraszamy serdecznie wszystkich na wystawę "Duch Podlasia" która będzie trwała do końca sierpnia, otwarcie w trakcie imprezy Zielony Korczew i Targi dla wsi w dniach 2-3 sierpień 2008r.
Festyn w Warszawie

  Festyn Podlaskie Gminy Wiejskie w Warszawie 8 czerwca 2008 r. na Placu Teatralnym, został zorganizowany po raz kolejny przez Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. Było to doskonałe miejsce do promocji regionu, lokalnych produktów oraz rękodzieła. Serdecznie dziękujemy za udział naszym wystawcom: Pani B. Uszyńskiej-Zabokrzeckiej z Chrołowic, Pani W. Sadowej z Tonkiel, Państwu Kunickim ze Skrzeszewa, Panu Krzywickiemu z Grannego oraz przedstawicielom GS-u z Drohiczyna

   Galeria zdjęć

Agnieszka Wojtkowska
foto:Agnieszka Wojtkowska
Wystawa "Stół Darów Ziemi" w Warszawie

   W dniu 27 kwietnia 2008r. uczestniczyliśmy w imprezie "Stół Darów Ziemi" na Polach Mokotowskich w Warszawie. Jest to impreza towarzysząca festynowi DZIEŃ ZIEMI, od kilku lat wpisana w kalendarz imprez plenerowych Warszawy. Chociaż trwa tylko jeden dzień, odwiedza ją kilkadziesiąt tysięcy osób. Wśród nich są przedstawiciele mediów: telewizji, radia i prasy. Wystawcy z terenu Lokalnej Grupy Działania - Tygiel Doliny Bugu promowali nasz region szczególnie pod względem kulinarnym i turystycznym. Swoje produkty prezentowały gospodarstwa agroturystyczne oraz lokalne firmy.

   Następna impreza o podobnej tematyce w której planujemy wziąć udział to "Gminy Wiejskie w Warszawie" 8 czerwca 2008r. Serdecznie wszystkich zapraszany do naszego stoiska.

   Galeria zdjęć

Agnieszka Wojtkowska
foto:Agnieszka Wojtkowska