Archiwum 18 listopada 2017. imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Władze Stowarzyszenia

ZARZĄD

  1. Agnieszka Wojtkowska - Prezes
  2. Teresa Olszewska - Wiceprezes
  3. Mirosław Jan Angielczyk - Członek Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

     1.   Piotr Kunicki - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
      2.   Mirosława Kur -  Członek Komisji Rewizyjnej
      3.   Marian Waszczuk - Członek Komisji Rewizyjnej

RADA

  1. Beata Hanusz - Przewodniczący Rady
  2. Andrzej Sycewicz - Wiceprzewodniczący Rady
  3. Aneta Żochowska - Sekretarz Rady
  4. Elwira Hulińska - Członek Rady
  5. Beata Jonio-Nikitorowicz - Członek Rady
  6. Joanna Kamińska - Członek Rady
  7. Paweł Kordaczuk -  Członek Rady
  8. Magdalena Miler-Wawrzyniak - Członek Rady
  9. Andrzej  Morzy - Członek Rady
  10. Włodzimierz Nowotniak  - Członek Rady
  11. Wiesława Radziszewska - Członek Rady
  12. Piotr Andrzejczuk - Członek Rady
  13. Krystyna Wojtkowska  - Członek Rady
  14. Urszula Woźniak  - Członek Rady
  15. Monika Borysiuk  Tomczuk - Członek Rady
  16. Katarzyna Kołodziej - Członek Rady

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA

  1. Wojciech Borzym - Członek Stowarzyszenia
  2. Krzysztof Radziszewski - Członek Stowarzyszenia
  3. Marian Skomorowski  - Członek Stowarzyszenia
  4. Krystyna  Mikołajczuk  Bohowicz - Członek Stowarzyszenia
  5. Sławomir Wasilczuk  - Członek Stowarzyszenia
  6. Andrzej Lipka  - Członek Stowarzyszenia
  7. Edward Krasowski  - Członek Stowarzyszenia
  8. Wiesław Michalczuk -  Członek Stowarzyszenia
  9. Grażyna Sikorska - Członek Stowarzyszenia
  10. Stanisław Stefaniuk  -  Członek Stowarzyszenia
  11. Mariusz Kucewicz  - Członek Stowarzyszenia
  12. Jan Parol  - Członek Stowarzyszenia
  13. Jerzy Garucki   - Członek Stowarzyszenia
  14. Ireneusz Wyszyński - Członek Stowarzyszenia
  15. Kazimierz Hawryluk - Członek Stowarzyszenia
  16. Krzysztof Młyński - Członek Stowarzyszenia
  17. Marcin Pasik - Członek Stowarzyszenia
  18. Jan Słomiak - Członek Stowarzyszenia
  19. Stanisław Ładziak - Członek Stowarzyszenia
  20. Andrzej Skolimowski - Członek Stowarzyszenia
  21. Eugeniusz Wichowski - Członek Stowarzyszenia
  22. Piotr Siniakowicz - Członek Stowarzyszenia
  23. Karol Juszyńki- Członek Stowarzyszenia
  24. Leszek Iwaniuk - Członek Stowarzyszenia
  25. Jan Zalewski - Członek Stowarzyszenia
  26. Bernard Górski - Członek Stowarzyszenia
  27. Piotr Jaszczuk  - Członek Stowarzyszenia
  28. Andrzej Kryński  - Członek Stowarzyszenia
  29. Zdzisław Kryński - Członek Stowarzyszenia
  30. Przemysław Osik - Członek Stowarzyszenia
  31. Małgorzata Mazurczak  - Członek Stowarzyszenia
  32. Jolanta Helena Moczulska  - Członek Stowarzyszenia
  33. Robert Zawistowski  - Członek Stowarzyszenia
  34. Barbara Zawistowska -Członek Stowarzyszenia
  35. Grażyna Jaszczuk - Członek Stowarzyszenia
  36. Józef Kunicki - Członek Stowarzyszenia
  37. Wiesław Marciniak - Członek Stowarzyszenia
  38. Waldemar Bielak - Członek Stowarzyszenia
  39. Witold Stolarczuk - Członek Stowarzyszenia
  40. Ewa Derewońko- Członek Stowarzyszenia
  41. Bernard Górski Młyn Zbożowy Bracia Górscy Sp. j. - Członek Stowarzyszenia
  42. Firma Usługowa "PODLASIE" Dariusz Żochowski - Członek Stowarzyszenia
  43. Renata Wanda Wojcieszuk BADEMOOR - Członek Stowarzyszenia
  44. Łosicki Dom Kultury Grzegorz Dołęgowski - Członek Stowarzyszenia
  45. Gródek Dwór Andrzej Brochocki - Członek Stowarzyszenia
  46. Artur Bobiński - Członek Stowarzyszenia
  47. PHU "BUZZY" Paulina Usowicz - Baranowska - Członek Stowarzyszenia
  48. Maciej Wasiluk - Członek Stowarzyszenia
  49. Sklep spożywczo-przemysłowy Mirosława Waszkiewicz - Członek Stowarzyszenia
  50. Anna Jurzyk - Członek Stowarzyszenia
  51. Przedsiębiorstwo Handlowe "Jacek" Jacek Kobyliński -  Członek Stowarzyszenia
  52. Firma transportowa "Marpol" Zygmunt Poletyło - Członek Stowarzyszenia
  53. Sklep spożywczy "Maryla"  Maria Szumiec - Członek Stowarzyszenia
  54. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ZŁOM-TEX" Krzysztof Kochański - Członek Stowarzyszenia
  55. TRAK Dariusz Żarski - Członek Stowarzyszenia
  56. Tartak "BRONEK" Mieczysław Bronisz - Członek Stowarzyszenia
  57. Piękny Wschód Stawicki Mariusz - Członek Stowarzyszenia
  58. PHU Adam  Adam Olędzki - Członek Stowarzyszenia
  59. P.H.U. Tomparkiet Żołnicki  Tomasz Żołnicki - Członek Stowarzyszenia
  60. Dorota Kozłowska - Członek Stowarzysznia
  61. Henryk Tomasz Czmut - Członek Stowarzyszenia
  62. Mechaniczna Ścinka Drewna Mariusz Podbielski - Członek Stowarzyszenia
  63. Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Oddział Perlejewo Franciszek Czarkowski - Członek Stowarzyszenia
  64. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim Witold Dmowski Marcin Borkowski - Członkowie Stowarzyszenia
  65. OMG Sp. z o.o. Janusz Pawłowicz - Członek Stowarzyszenia

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

1. Podlaskie Stowarzyszenie Gmin - Członek Stowarzyszenia
2. Fundacja "Pałac w Korczewie" - Członek Stowarzyszenia
3. Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne "RAZEM" - Członek Stowarzyszenia
4. Mazowiecko Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne - Członek Stowarzyszenia
5. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Dołubowie - Członek Stowarzyszenia
6. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Repkowskiej - Członek Stowarzyszenia
7. Agencja Reklamowo Wydawnicza Kraina Bugu - Członek Stowarzyszenia
8. Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Mały Jeździec"- Członek Stowarzyszenia
9. Stowarzyszenie "KREDA" - Członek Stowarzyszenia
10. Fundacja Antiqua - Członek Stowarzyszenia
11. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" - Członek Stowarzyszenia
12. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Czekanów - Członek Stowarzyszenia
13. Ochotnicza Straż Pożarna w Repkach - Członek Stowarzyszenia
14. Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrozębach - Członek Stowarzyszenia
15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Sabnie - Członek Stowarzyszenia
16. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzeszewie - Członek Stowarzyszenia
17. Stowarzyszenie "Wspólny Cel" - Członek Stowarzyszenia
18. Zielony Zakątek nad Cetynią - Członek Stowarzyszenia
19. Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury - Członek Stowarzyszenia
20. Ochotnicza Straż Pożarna w Przesmykach - Członek Stowarzyszenia
21. Ochotnicza Staż Pożarna w Kosowie Lackim - Członek Stowarzyszenia
22. Ochotnicza Straż Pożarna w Oksiutyczach - Członek Stowarzyszenia
23. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Hołubla - Członek Stowarzyszenia
24. Ochotnicza Straż Pożarna Natolin - Członek Stowarzyszenia
25. Ochotnicza Straż Pożarna w Kupientynie - Członek Stowarzyszenia
26. Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic - Członek Stowarzyszenia
27. Stowarzyszenie "Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty" - Członek Stowarzyszenia
28. Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Śledzianowie - Członek Stowarzyszenia
29. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Wojciecha w Górkach - Członek Stowarzyszenia

Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
 
SONDA
Czy poza programem LEADER zna Pan/Pani możliwośći uzyskania pomocy finansowej z Unii Europejskiej?
tak
nie
zobacz wyniki

<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA